top of page

Stylowe maski anty-smogowe VOG projektowane i testowane w USA, sprawdzone w praktyce w Azji, Ameryce a teraz certyfikowane znakiem CE w Europie i dostępne w Polsce!

 

VOGMASK to doskonała ochrona przed pyłami zawieszonymi PM10 i PM2.5.     Aktywny filtr karbonowy N99 zatrzymuje mikrocząsteczki wielkości 0.097µm na poziomie 99.9% skuteczności filtracji. Maski szyte ręcznie, najwyższa jakość i styl! W praktyce skutecznosc maski zalezy przede wszystkim od prawidlowego noszenia. Maska powinna swoimi krancami przylegac jak najszczelniej do twarzy.

Skuteczność naszych masek została potwierdzona laboratoryjnie w amerykańskim instytucie Nelson Laboratories uzyskując bardzo wysokie parametry filtracji. Maski są wielokrotnego użytku wg przeprowadzonych  testow oraz certfikatu CE. Okres użytkowania maski to 3 lata od daty produkcji. Nie tracą swoich właściwości filtrujących ale z czasem filtry powoli sie przytykaja zatrzymanymi mikro czasteczkami. Przy użytkowaniu codziennym w stanach ciężkiego zapylenia/zanieczyszczenia powietrza zalecamy zmieniac maske raz na 1-1.5 roku lub gdy zauwazymy znaczne pogorszenie/dyskomfort przepustowosci powietrza podczas noszenia maski. ​

 

Teraz Maski Vog dostępne z dwoma filtrami Active Carbon i HEPA N99 oraz z zaworkami inhalacyjnymi zwiększającymi przepływ powietrza podczas przyśpieszonego oddechu przy wysiłku fizycznym! Jeszcze skuteczniejsza ochrona i wydajnosć!

Parametry te świadczą o skutecznej ochronie przed smogiem, alergenami (w tym pyłkami roślinnymi i drobinkami zwierzęcymi), bakteriami, kurzem oraz niebezpiecznymi tlenkami siarki i azotu jakie unoszą się w powietrzu, którym na codzień oddychamy.

maska antysmogowa budowa
Test na filtracje bakterii
Test na filtracje bakterii
press to zoom
Test filtracja mikroczasteczek
Test filtracja mikroczasteczek
press to zoom
Test wyziew/wziew filtr. powietrza
Test wyziew/wziew filtr. powietrza
press to zoom
Testy Masek Serii '9' i '10'  Nelson Laboratories USA 
Nowość! 
Maski Vogmask N99CV 
certyfikowane jako środki ochrony osobistej BHP znak CE
 
"Personal Protective Equipment"  
EN 149:2001+A1:2009, CE 642133
bottom of page