top of page
zdrowie

Zdrowie

Bywają takie chwile, kiedy każdy z nas myśli: "Nie powinienem tym oddychać".

Jakość wdychanego powietrza bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie. Vogmask zapewnia skuteczną ochronę przed mikroskopijnymi cząstkami powstałymi w wyniku zanieczyszczenia powietrza, pyłu, dymu, alergenów czy biologiczno-naturalnych przyczyn. Nasze zdrowie zależy od naszej świadomości, od stosowania się do zasad zdrowego trybu życia a to rozpoczyna się od pierwszej zasadniczej potrzeby - oddychania czystym powietrzem.

Zanieczyszczone powietrze

Maski Vogmask są powszechnie stosowane w środowiskach miejskich że względu na wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza. Substancje pyłowe (PM), potocznie zwane smogiem, są klasyfikowane na podstawie wielkości średnicy cząstek. Podczas oddychania wdychamy cząsteczki od średnicy 100 mikronów i mniejsze.

Pył zawieszony PM10 to cząstki o średnicy 10 mikronów i mniejsze docierają drogami oddechowymi do płuc w procesie oddychania.

Pył zawieszony PM2,5 to cząstki o wielkości 2,5 mikrona, wyjątkowo niebezpieczne, które przenikają drogami oddechowmi głęboko aż do obszaru wymiany gazów w płucach.

 

Maski Vogmask chronią skutecznie przed wdychanymi cząsteczkami już tak małymi jak zaledwie 0,3 mikrona.

Alergia

Cząsteczki rozmaitych pyłków przenikające do układu oddechowego najczęsciej mierzą od 3 mikrometrów do 100 mikronów. W dzisiejszych czasach doświadczamy zwiększonej wrażliwości na alergeny tak przez dzieci jak i dorosłych.

Maseczki Vogmask są nieinwazyjnym sposobem ochrony płuc przed wdychaniem alergenów w okresie gdy ilość pyłków jest wysoka i podwyższona oraz specjalnym filtrem ochrania nas przed intensywnymi zapachami.

Podróże

Maseczki Vogmask stały się obecnie niezbędnym wyposażeniem każdego podróżujacego. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samolotem, pociągiem, rowerem, samochodem czy po prostu chodzisz, Vogmask zapewnia wysoką skuteczność ochrony przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z otaczającego powietrza. Nasze stylowe wzory są tworzone z myślą aby twarz w maseczce wyglądała przyjaźnie, interesująco i atrakcyjnie. Celem naszych projektantów jest uzyskanie wizerunku wzbudzającego świadomego promocji zdrowia użytkownika oraz sympatię i zaufanie.

 

Gdziekolwiek jesteś chroń się że stylem, rozpocznij z towarzyszami podróży rozmowę o czystym powietrzu, nosząc Vogmask!

Wrażliwe płuca

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie noszą maskę w celu ochrony płuc. Niektórzy cierpią na choroby układu oddechowego, takie jak astma, niektórzy muszą się wspomagać podczas odbudowywania swojego systemu odpornościowego.

 

Najlepszym sposobem ochrony wrażliwych płuc w pierwszej kolejności jest zapobieganie wprowadzania do nich obcych cząsteczek z wdychanym powietrzem.

Praca i BHP

W wielu miejscach pracy występują niebezpieczne poziomy zanieczyszczeń w powietrzu. Vogmask jest certyfikowana maską przez CE zgodnie z postanowieniami dotyczącymi projektowania i produkcji odzieży ochronnej wg dyrektywy 89/686 / EEC i dyrektywy w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów 2001/95. Przepisy dotyczące sprzętu/odzieży ochrony osobistej mają podstawowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczniejszego środowiska pracy.

 

Maski Vogmask są certyfikowane jako PPE (profesjonalna odzież ochronna wg regulacji przepisów BHP) w środowiskach o wysokim zagrożeniu zdrowia, w których zalecane jest użycie maski.

Please reload

zaniecz pow
alergia
podroze
pluca
bhp
bottom of page